② Online Veiling: 1x 500x700mm LED Spiegel MA5715C — Salle de bain | Meubles de Salle de bain — 2ememain
Een ronde spiegel met een kuif versierd met bloemen. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Spiegel / Trumeau - Clicpublic.be, openbare verkopen in één klik.
Luxury wellness 159x69cm design led spiegel met verwarming (horizontaal of verticaal ophangen) - BVA Auctions - online veilingen
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Spiegels - Troostwijk
Spiegel - gsd-auctions․nl
Decoratieve spiegel in schilderijomlijsting - 20e eeuw - BVA Auctions - online veilingen
ProVeiling.nl - Nieuwe Veiling met Sanitair van o.a. Grohe en Villeroy en Boch tegen scherpe starttarieven! 🤩 In de veiling o.a. badkamermeubels, douchecabines, fonteinen, kranen en spiegels. Veiling sluit 4 april en
Een grote spiegel, verguld en afgewerkt met Karyatides. Circa 1900. (W:123 x H:220 cm) | Flanders Auctions
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
spiegel
spiegel
1950-1974 Spiegel Kopen in Online Veiling
Een spiegel in een romantische vergulde kader. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Een antieke spiegel in vergulde lijst. – Jordaens N.V. Veilinghuis